Razítkovací dílnička pro nejmenší

Vaše děti si vyzkouší tvoření se speciálními razítky, navrženými pro děti od 18 měsíců. Díky úchopu dlaní se s nimi dětem velmi snadno pracuje. Mají tak motivaci pro další vlastní tvoření. Veškerý použitý inkoust je samozřejmě zdravotně nezávadný, omyvatelný i pratelný.

Zkušené lektorky rodičům předají své know-how, jak s razítky pracovat, jak díky nim rozvíjet řeč, představivost a tvořivost. Dostanete tipy, jak si snadno doma vyrobit jednoduché dětské hry jako třeba malé pexeso.

Pro vybarvení natištěných obrázků objevíte také kouzlo speciálních vodovek, se kterými nehrozí katastrofa zvrhnutého a rozlitého kelímku!

Martina Linková, která razítka Aladine pro Českou republiku objevila, o razítkách pro nejmenší v rozhovoru pro Agátin svět říká:

A úplně největší radost mám z razítek pro nejmenší. Děti už od dvou let mohou ve věku, kdy jim jejich motorika ještě mnoho nedovolí, rozvíjet pocit, že něco zvládnou. A pokud se jim rodič věnuje, razítka pro batolata jsou skvělým nástrojem na rozvoj komunikačních dovedností v čase, kdy děti velmi potřebují komunikovat co nejvíce, aby si tuto dovednost dokonale osvojili. Pamatuji si, jak bylo těžké pro tak malé dítě vymýšlet aktivity, kde by udrželo pozornost. Razítka jsou interaktivní a dokážou díky tomu, že se dá o nich mluvit, vystavět pohádku, vybarvovat je a dokreslit zbytek, trávit dlouhý kvalitní čas.

Mohlo by vás také zajímat: