Razítkovací dílnička pro nejmenší

Vaše děti si vyzkouší tvoření se speciálními razítky, navrženými pro děti od 18 měsíců. Díky úchopu dlaní se s nimi dětem velmi snadno pracuje. Mají tak motivaci pro další vlastní tvoření. Veškerý použitý inkoust je samozřejmě zdravotně nezávadný, omyvatelný i pratelný.

Zkušené lektorky rodičům předají své know-how, jak s razítky pracovat, jak díky nim rozvíjet řeč, představivost a tvořivost. Dostanete tipy, jak si snadno doma vyrobit jednoduché dětské hry jako třeba malé pexeso.

Pro vybarvení natištěných obrázků objevíte také kouzlo speciálních vodovek, se kterými nehrozí katastrofa zvrhnutého a rozlitého kelímku!

Martina Linková, která razítka Aladine pro Českou republiku objevila, o razítkách pro nejmenší v rozhovoru pro Agátin svět říká:

A úplně největší radost mám z razítek pro nejmenší. Děti už od dvou let mohou ve věku, kdy jim jejich motorika ještě mnoho nedovolí, rozvíjet pocit, že něco zvládnou. A pokud se jim rodič věnuje, razítka pro batolata jsou skvělým nástrojem na rozvoj komunikačních dovedností v čase, kdy děti velmi potřebují komunikovat co nejvíce, aby si tuto dovednost dokonale osvojili. Pamatuji si, jak bylo těžké pro tak malé dítě vymýšlet aktivity, kde by udrželo pozornost. Razítka jsou interaktivní a dokážou díky tomu, že se dá o nich mluvit, vystavět pohádku, vybarvovat je a dokreslit zbytek, trávit dlouhý kvalitní čas.

Mohlo by vás také zajímat:

Další aktivity, které by vás mohly zajímat:

Pro nejmenší

Vyrob si svůj hudební nástroj

Petra a Dáša z projektu Testováno na dětech vás a vaše děti provedou hudební dílnou, kde si společně s nimi vyrobíte vlastní jedinečný hudební nástroj, nebo si zahrajete na neuvěřitelné DIY nástroje z trubek, klíčů, kartonů nebo i špachtlí! A nakonec se můžete připojit a společně s  ostatními si zahrát a roztančit tak celý Kreativní festival! 

Pro nejmenší

Ráj pro milovníky vláčků

Přijďte do vláčkového ráje! V našem koutku na vás čekají koleje, výhybky, lokomotivy s nejrůznějšími vagónky, mosty, nadjezdy i tunely, křižovatky… od stavění vláčkodráhy se nebudete moci odtrhnout! Vláčky do této herničky poskytla švédská značka Brio. Všechny dřevěné části jejích vláčků jsou vyrobeny z pevného bukového dřeva, kontrolovaného projektem FSC.

Pro nejmenší

Textilní hračky pro nejmenší

Textilní hračky nás tradičně provázejí ranným dětstvím. Různorodé materiály rozvíjejí hmatové vjemy nejmenších. Díky pestrým barvám se učíme barvy poznávat a určovat. Měkké a roztomilé postavičky v nás probouzejí fantazii a rozehráváme s nimi naše první příběhy. Na vaše nejmenší čeká herní koutek plný těch nejkrásnějších textilních hraček od úžasné belgické značky Lilliputiens, založené několika

Máte libovolný dotaz?

Kontaktujte nás na info@kreativnifestival.cz nebo na Facebooku.