Prozkoumej svět magnetů

Na děti čeká speciální magnetický stolek a spousta velkých, barevných magnetických tyček, koulí a dalších dílů. Společně s velkými magnetickými koulemi z nich dětí staví originální stavby, kuličkové dráhy, ale třeba také čísla, písmena či zvířátka.

Můžete si hrát s tvary a stavět písmenka či čísla, zkoušet kombinace různých geometrických spojení, můžete zjistit, kolik tyčinek nasadíte na sebe jako věž, aniž by vám spadly na zem, a postavíte si mosty a mrakodrapy.

Magnetická stavebnice Smartmax získala řadu světových ocenění. V ČR byla odměněna cenou Grand Prix 2014, Správná hračka 2015 a 2016.

Další aktivity, které by vás mohly zajímat:

Pro nejmenší

Ráj pro milovníky vláčků

Přijďte do vláčkového ráje! V našem koutku na vás čekají koleje, výhybky, lokomotivy s nejrůznějšími vagónky, mosty, nadjezdy i tunely, křižovatky… od stavění vláčkodráhy se nebudete moci odtrhnout! Vláčky do této herničky poskytla švédská značka Brio. Všechny dřevěné části jejích vláčků jsou vyrobeny z pevného bukového dřeva, kontrolovaného projektem FSC.

Pro nejmenší

Textilní hračky pro nejmenší

Textilní hračky nás tradičně provázejí ranným dětstvím. Různorodé materiály rozvíjejí hmatové vjemy nejmenších. Díky pestrým barvám se učíme barvy poznávat a určovat. Měkké a roztomilé postavičky v nás probouzejí fantazii a rozehráváme s nimi naše první příběhy. Na vaše nejmenší čeká herní koutek plný těch nejkrásnějších textilních hraček od úžasné belgické značky Lilliputiens, založené několika

Pro nejmenší

Výtvarná dílnička pro nejmenší

Přijď si k nám kreslit s kouzelnou barevnou kuličkou. Proč kouzelnou? Protože díky kvalitní voskové „tuze“ se Ti s ní bude dobře kreslit a Tvoji rodiče zase ocení, že tato kreslící kulička od holandské značky SES díky svému tvaru dobře připravuje tvou ruku na pozdější správný úchop psacích potřeb. Když budeš chtít, můžeš si také lepit

Máte libovolný dotaz?

Kontaktujte nás na info@kreativnifestival.cz nebo na Facebooku.