Programoví partneři festivalu

Djeco_logo

Francouzská značka Djeco dokáže nemožné: vymýšlet stále nové a nové hry a hračky, které jsou od začátku až do konce nej…: nádherný a vkusný design, perfektně promyšlená funkčnost hračky a přizpůsobení věku (a to jak směrem k menším dětm, tak i směrem k velkým školákům) a dokonalá kvalita výroby: propracování všech detailů, výběr bezpečných a trvanilných materiálů i obalu, který je často přidanou hodnotou.

LogoBrio

Tradiční švédský výrobce dřevěných hraček, zejména vláčků, nápaditě snoubí tradici i moderní postupy. Pro výrobu kolejí a všech dřevěných součástí pro své vláčkodráhy používá pouze kvalitní bukové dřevo s certifikací FSC. Jeho montážní stavebnice Brio Builder nabízí dětem hodiny a hodiny tvořivého a rozvíjejícího hraní.

logo-Aladine cmjn-menší

Francouzský výrobce kreativních razítek pro děti i dospělé Aladine přináší vašim dětem skvělé spojení hravého tvořením se zábavným učením. Ukážeme vám, že razítka neslouží jen k obtiskování. Můžete s nimi vytvářet příběhy a rozvíjet řeč, připravit krásné dárky pro své blízké či si třeba sami pro sebe vyrobit jednoduchou společenskou hru.

SmartMax_logo-llllll

SmartMax je dokonalá magnetická stavebnice pro děti již od 1 roku. Její velké, krásně barevné dílky padnou skvěle do ruky i nejmenším dětem. Díky velmi silným a naprosto bezpečně zabudovaným magnetům děti experimentují se stavěním různorodých hradů, mostů či kuličkových dra. Díky mnoha rozšířením stavebnice roste společně s dětmi.

index

Tradiční francouzská značka Janod se specializuje na rozvíjející hračky ze dřeva, z tuhého kartonu či na magnetické didaktické hry. Mezi její ikonické naučné hračky patří například magnetická mapa světa či magnetické puzzle lidského těla.

quercetti

Italská rodinná firma, založená po r. 1950, se zaměřuje na hračky, které podporují rozvoj kreativity a jemné motoriky přirozenou cestou hry. Všechny stavebnice Quercetti se navrhují i vyrábějí přímo v Turínu. Vyvážená kombinace herní i edukativní hodnoty her Quercetti se promítá do řady ocenění, které značka získává v zahraničí i u nás.

Granna-Logoimages

Granna je vydavatel dětských naučných her, které podporují rozvoj řeči, smyslového vnímání, prostorové orientace i postřehu. Jejich přínos pro hravý rozvoj dětí oceňuje i Asociace klinických logopedů, která těmto hrám udělila svůj certifikát.

sedees

Česká rodinná firma vyrábějící rostoucí židle, které vašim dětem poskytnou ideální pohodlí a budou je bezpečně provázet celým dětstvím. Židle Sedees jsou moderní, elegantní. Díky jemným pastelovám barvám a čistým liniím působí v interiéru naprosto přirozeně. Židle se vyrábějí z kvalitních domácích materiálů výhradně v ČR.

Mortimer-Logo_P4-8_CMYK

Mortimer English Club Praha 4 a 8 zábavným a nenásilným způsobem seznamuje batolata až seniory s angličtinou. Naši kvalifikovaní a přátelští lektoři využívají speciálně vyvinuté metody a cvičení proložené spoustou her a písniček. Naši teenegeři vám potvrdí, že učení angličtiny není nuda ani dril. “Vždyť u vás se neučíme.” Zaujali jsme už více jak 110 000 studentů po celém světě.